jul
10
2018
Nacht en ontij
De Belgische gitarist Mauro Pawlowski brengt op festival Explore The North een ode aan Nacht en ontij, een album van Boudewijn de Groot. Mauro Pawlowski is bekend van de Belgische bands dEUS en Evil Superstars. Voor dit project richtte hij het Braaknoot Ensemble op.
Dat zijn leuke projecten. Sowieso is Explore the North een leuk festival. Je ontdekt nog wel eens wat. Zo zag ik Auke Hulst optreden. En Broeder Dieleman. En een poëtisch eerbetoon aan Tsjêbbe Hettinga. Mooie herinneringen. En daar komt dus straks nog eentje bij.
Tags // 2018, Auke Hulst, Boudewijn de Groot, Boudewijn de Groot - Nacht en ontij, Broeder Dieleman, Explore The North, Explore The North 2018, Mauro Pawlowski, Nacht en Ontij, Tsjêbbe Hettinga
Trackback from your site.
