The lion sleeps tonight
De leeuw slaapt vannacht. De leeuw is overleden: in Californië is Mitch Margo gestorven, bekend als zanger van de megahit The lion sleeps tonight. De zanger is 70 jaar geworden, en verruilde het tijdelijke voor het eeuwige in de nacht. Hoe toepasselijk.
André van Duin maakte een parodie op dit nummer. Hij maakte er ‘De lopende band‘ van, met als refrein: En een boutje en een schroefie en een moertje en een nippeltje. In de bijbehorende clip is Van Duin vier keer te zien, als een kwartet fabrieksmedewerkers.
Ook Sander van de Pavert heeft het nummer van Mitch Margo gebruikt. De maker van LuckyTV zette het nummer in een nieuwe versie van de inhuldiging van koning Willem-Alexander. Alle aanwezigen zetten toen niet het Wilhelmus in, maar The Lion Sleeps Tonight.
Misschien wist Margo wel van de Nederlandse parodieën. Misschien wist hij het ook niet. Mitch Margo is er niet meer. Zijn muziek wel.
Tags // inhuldiging koning Willem-Alexander, koning Willem-Alexander, LuckyTV, Mitch Margo, Mitch Margo - The lion sleeps tonight, Sander van de Pavert, The lion sleeps tonight
Trackback from your site.