apr
23
2019

Brok op audiëntie

Author // frits_tromp1
Posted in // Ds. van Zanten

Commissaris Arno Brok heeft Eerste Paasdag op bezoek bij paus Franciscus in Vaticaanstad gevraagd of hij voor de Friezen wil bidden. Brok ging zondagochtend, even nadat de paus het Urbi et Orbi had uitgesproken op het Sint-Pietersplein, samen met de ministers Ferdinand Grapperhaus (justitie en veiligheid) en Carola Schouten (landbouw) en andere mensen uit de Nederlandse delegatie op audiëntie.
Commissaris Arnoud Adrianus Maria Brok staat bekend als een hartstochtelijk katholiek. Hij is ridder in de Orde van het Heilig Graf van Jeruzalem. Het was zondag voor het eerst dat hij paus Franciscus ontmoette.
Friezen hebben sowieso wel iets met Rome en Vaticaanstad. De Friezenkerk in Rome, gebouwd in 1141, is een beroemde en eeuwenoude pleisterplaats voor Nederlandse pelgrims. Brok heeft hier een onderhoud gehad met de rector, monseigneur Antoon Hurkmans, over activiteiten die de Friezenkerk de komende tijd samen met de provinsje Fryslân kan ontplooien.

Tags // , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.