Crone’s laatste 100 dagen
De laatste 100 dagen van Ferd Crone in de functie van burgemeester van Leeuwarden legde fotograaf Gitte Brugman vast in een reeks foto’s.
Voor haar afstudeeropdracht aan de Foto Academie in Amsterdam volgde Brugman Crone de eerste honderd dagen na zijn aantreden. Ook de laatste honderd dagen van zijn burgemeestersambt heeft ze vastgelegd.
Bijzondere projecten, waar Crone direct mee instemde, vertelt ze thuis aan tafel in Leeuwarden. “Hij zei: ‘Mijn broer Werry is ook fotograaf, bij Trouw. Ik weet wat het inhoudt’.” Brugman kreeg een bijzonder inkijkje in de werkzaamheden van de burgemeester. “Achter de schermen ja, dus in die zin een beetje onthullend.”
De foto’s zijn tot en met 8 september digitaal te zien in het Historisch Centrum Leeuwarden.
Bron: Huis Aan Huis Leeuwarden
Tags // burgemeester, burgemeester Ferd Crone, burgemeester van Leeuwarden, Crone, Ferd Crone, Gitte Brugman, HCL, Historisch Centrum Leeuwarden, Leeuwarden, Werry Crone
Trackback from your site.